Weroniq

na bolesti a oteklý krk jsou lepší studené nebo teplé nápoje a obklady?

zvětšené uzliny, bolest v krku, špatně se mi polyká.. snad z toho nebude angína, už se mi i mírně zvýšila teplota :( je lepší pít teplý čaj nebo naopak studené nápoje? a jaký čaj? lipový, heřmánkový.. a co obklady nějaké zkusit?

Nejlepší odpověď
anonym

Při akutních bolestech krku si udělejte studený zábal; při delších bolestech krku teplý zábal.Navštívila bych lékaře,aby vyloučil streptokok,jistota je jistota.

Další odpovědi
elektrikář

Jako dětem nám dávali priznicův obklad aspirýn a čaj z medem . Vypotit.

ReHu

Hlasuju pro Priznice 🙂

Dodos

Záleží na příčině. Na uzliny doporučuji vyzkoušet elixír Lymfavit, na zánět Septofort – cucavé tablety a vitamín C, připadmě doplnit Lichořeřišnicí proti bakteriím. Jako dezinfekce poslouží dobře JOX. Obklady moc nefungují. Na zánět je lepší pít paradoxně studené, ale lípový čaj s citrónem a medem je klasika :o)