smazkaa23

Na bolest zubů teplý nebo studený obklad?

Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Teď večer na mě zubař asi nečeká 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Studený!

Další odpovědi
marci1

Pokud máš zubní kaz, tak teplý obklad čelisti, nebo ohřívací polštářek. Na pulzující bolest, která znamená rozvíjející se zánět, zase studený obklad.

Zdroj: http://bolesti­.abecedazdravi­.cz/zuby-zubni-kaz-1

anonym

Pokud zuby bolí, tak brufen, ibuprofen apod. M. má pravdu, že pohotovost by byla nejlepší, obzvlášť proto, že v takových vedrech tě nejspíš zub bude bolet až do rána. Na zánět se dává vždy studené – čili ledovat. Ono to sice moc nepomůže, ale věř mi, že cítím s Tebou. Už aby bylo ráno!!!

Sarrow

Mě docela pomohl hřebíček :)

M.

Zubaře.

Medulienka

Obklady jsem používala na bolavý zub vždy teplé, protože studené byly nanic, ale už je nepoužívám, protože si mačkám dáseň bolavého zubu a to mi pomáhá nejvíce.