Na blizko nosim bryle

3,75 na obe oci.Pokud,ale chci neco titerneho udelat ci precist,tak jsem vedle.Uvazuji o lupe,ale to uz staci jen lupa a nebo bryle a lupa?Dekuji nemam zkusennosti.A jeste-jsou rozdily v lupach?

Nejlepší odpověď
rynek878

Trochu z jiného soudku,jsem tři týdny po operaci pravého oka(na čočce jsem měl šedý zákal)nosil jsem k PC brýle +2,hned po operaci brýle už nepoužívám,jen když chci přečíst něco na výrobku co nemá být moc viděno.Po létě se objednám na druhé oko(je to sice slabounký zákal,ale už teď je vidět,že to operované oko je mnohem lepší.Ta umělá čočka má už v sobě potřebné dioptrie,zkrátka je to super.

Další odpovědi
ReHu

To Illy, netuším. Zkus obě varianty a uvidíš, co více vyhovuje.

led

dôležité je potrebné zväčšenie „titěrného“ ak nestačia brýle, alebo lupa samostatne, použite obidve naraz 🙂. môj prípad

dagry

Já potřebuji taky už brýle na čtení a když je něco malého tak to dělam jak radi led, mám brýle a ještě přiberu lupu. Vyzkoušej, uvidíš (a to doslova).