Nykki

Na ask.fm mi nefunguje mikrofon

Zdravím…
na stránce ask.fm mi nefunguje mikrofon,když chci natočit video,tak mi vyskočí okénko, ve kterém píší, že mikrofon nemám nebo,že ho mám vypnutý… Přes pravé tlačítko myši je mikrofon zapnutý a zvolený správně,tak kde je chyba? Mám mikrofon zabudovaný v notebooku a normálně mikrofon všude funguje..
Předem díky za nějakou radu
Doplňuji:
Pro vaši informaci, já ask nemám, ale má ho moje sestra a zjistila, že jí to nefunguje a mně by zajímalo proč

Odpovědi
HonzikPernik

Doporučuji ASK.FM vůbec nepoužívat, problém tim vyřešíte (ne pouze jeden). Bohužel vaší inteligenci už to asi nezvedne, je mi líto. Přeji pěkný večer a i ráno