Rozamunda

na 4 dny kufr nebo větší taška ?

Doplňuji:
jedu na 4 dny do Českého Švýcarska ale matka mě tašku nechce dát a cpe mě kufr ikdyž toho moc nemám

Nejlepší odpověď
www

Záleží pouze na tvých požadavcích a také na destinaci, kam jedeš.
Mně by na takovou dobu např. stačil telefon, fotoaparát, vhodné oblečení, doklady a nějaké peníze 😁
Doplňuji:
No tak to je paráda. Mrkni také na předpověď počasí, ubytování je tuším zabezpečeno, promítni si vlastní účel cesty a pak se rozhodni. Chápu, s maminkou to může být těžké. 😁
Taška musí podle mne stačit, řekni mámě dobrá, vezmu si teda tu velkou a třeba to projde. Ať nevypadáš mezi ostatními s kufrem jako blbec. I to bych mamince řekl 😉

Další odpovědi
BeryBery

kufr

Awe

Já cestuji vždy na lehko…Například dovolená v Turecku na 12 dní a měl jsem jednu menší sportovní tašku…Na 4 dny by mi stačil i batoh na 2 dny bych se ani nebalil

Hlada

Předpokládejme, že objem obou zavazadel bude stejný a že se neponesou daleko. Pak bych zvolil kufr, protože jsou v něm věci lépe naskládané a lépe chráněné. Vždycky raději volím pravoúhlý tvar. Šišaté zavazadlo má smysl jedině na zádech.

Andre5000

Pokud je ten kufr menší, nevidím v tom problém. Já si na kratší cesty beru malý kufr, protože se v něm věci méně mačkají a lépe se v něm hledá, protože je přehlednější. Když budeš například potřebovat něco, co je na dně tašky, budeš ji muset celou přehrabat.