Miroslavst

Mytí auta 38× za měsíc?

Dnes říkali v rádiu, že auditem na ministerstvu dopravy bylo zjištěno, že se umývalo auto ministra 38× do měsíce, tedy i 2× denně za cenu jednoho mytí 500,–Kč.
Co na to říkáte?
To je hospodaření!
http://zpravy­.idnes.cz/myti-auta-dvakrat-denne-kalendare-za-statisice-tak-plytva-ministerstvo-1ns-/domaci.asp?c=A100825_­213927_domaci_cem

Nejlepší odpověď
dudu

Jeden můj přítel by na tuto hrůzu a superbordel jen stručně poznamenal /s prominutím/:
jsou situace, kdy i hovno přestává smrdět!
Obávám se však, že to je jen špička ledovce., viz třeba ty desetimilionové domečky.

Další odpovědi
anonym

já se divím,že se pořád ještě divíš

BEAES

Nehorázné, asi už nikdy nejdu volit.

vecernice

Tolikrát to auto neumyju,ani za celej život,natož za měsíc.Kluci šikovní,já bych je ty auta za odměnu nechala fakt umývat a pokud možno alesponˇ tolikrát za měsíc co si vykazujou a ještě lépe ručně.