Myslivci! Jak postupovat? Prijede mi koncem rijna navsteva ze zahranici a chteji jit na hon.

( nemaji specialni prani .. napr. jelena , nebo tak neco ).. naopak. Uplne " obycejny " vesnicky hon. Jaka povoleni a kde jim muzu sehnat ? A sama , predem ? Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
Drap

V první fázi musíte zkontaktovat některého funkcionáře z místní honidby /nejlépe předsedu nebo hospodáře mysliveckého sdružení/ Tam se dozvíte, zda to návštěvě umožní a za kakých podmínek.

Další odpovědi
Zplic

Zjistěte, kdo je předsedou mysliveckého sdružení ve vašem okolí a spojte se s ním. Pokud to nezjistíte, tak si zavolejte na okresní myslivecký spolek. http://www.cmmj­.cz/Okresni-myslivecke-spolky.aspx Tam vám dají spojení na někoho v „nižší funkci“. Také vám mohou dát termíny daných honů (protože hony se nekonají vždy). Páni, co přijedou na hon musí mít: vhodnou zbraň – informujte se, jakou vám doporučí, ochranné a bezpečnostní pomůcky (někde vás bez výstražné vesty na hon nepustí, jinde ji rozdávají), lovecký lístek, zbrojní průkaz, průkaz zbraně a doklad o zaplaceném pojištění.