ReHu

Myslíte, že změna vyhledávání výrazů v modrém okénku Odp. byla k lepšímu?

Doplňuji:
Souhlasím, že hodně lidí se ani vyhledávat nesnaží, ale poslední dobou, když zadám výraz, i použitý v otázce či odpovědi, tak mi nevyjede to, co hledám.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

pro mnoho lidí je zcela zbytečná funkce vyhledávání, protože neumí používat ani google :) stejně se často zeptají na otázku, která třeba stokrát padla, než aby se podívali, jestli už nebyla zodpovězena :)

Další odpovědi
iceT

Snazim se hledat a modrou listu vyuzivat,ale od te doby co je to 'implementovane'se mi zda,ze je to spis komplikovane.Jak pisete Vy,nevyjede to,co hledate.