Miroslavst

Myslíte, že zaslouží pochvalu a omluvu?

Jeden z uživatelů se zde zeptal na cituji:„Mohu dále od vás očekávat správné odpovědi, nebo musím číst něco navíc co mě nezajímá?“ a zřejmě očekával nějaké pochvalné a omluvné odpovědi.
Nevím, co tím myslel, ale v zápětí odpověděl na mou otázku cituji: „Jste voli co házíte holmesem do roury.“
Domníváte se, že by na svou otázku zasloužil omluvu a pochvalu za takovou odpověď?

Nejlepší odpověď
quentos

Domnívám se, že by zasloužil poslat tam, kam slunce nesvítí – s výjimkou lidí opalujících se v poloze na břiše.

Další odpovědi
kropitko

zasloužil by omluvu,pak pochvalu.Fortine Vy jste tak dobrý a proto dobrý zůstaňte,jelikož nebýt Vás,tak si ani neuvědomím,že tohle dělá s lidma hulení…no teda??!!
Doplňuji:
No koukám,že zhulený i dneska,ale co,aspoň je legrace.

fortin

Včera jsem byl zhulený, já vím.
Doplňuji:
Tuto otázku jsem napsal poté, co jsem četl odpovědi na „Problém excel“. Rady nové instalace apod je hádání nebo věštba.

Když listuji stránkami pozadu, opravdu je po excelu. Značí to že mě něco naštvalo. Nicméně zeptal jsem se na technetu čím to je.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ problem-excel

Toruk

Podobně jako kropitko taky bych to neviděl jako fatální selhání… berte to trochu s humorem 🙂 A k jádru věci, tedy k původní otázce: všechny odpovědi zde nejsou relevantní, některé jsou i ne- chytré… Jako např. Ty quentosi jsi se seriozně ptal na podmínky u Pardubic a bylo Ti odpověděno „Uvidíš až tam dorazíš…“ – což je právě taková ne- chytrá, neb zbytečná odpověď .

anonym

neřešil bych to, že občas někdo odpoví „špatně“, nemá smysl se za to ani omlouvat, vždyť zbytečné odpovědi zůstanou na konci stránky s nejmenším nožšstvím „zdvižených palců“ no a pokud nejsou na konci, znamená to že nikdo lepší odpověď nedodal … takže co na tom, že čas od času někdo odpoví mimo mísu, podstatné je že přínosnáodpověď je hned pod otázkou.

ivera45

Já bych žádnou pochvalu ani omluvu nedávala není za co a asi se mu tady moc nelíbí anebo nemá rád lidi ,

BENYTA

Fortin mi nedávno napsal mejl,kdy nebyl pod vlivem THC,proto mi ty ulítlé dotazy nevadí.
To mi spíš vadila odpověd uživatele N.,kdy lidem truchlícím po pejskovi zabitém autem,jim doporučil,at se nechají přejet také.
Taky jsem na drogách 🙂,LEGÁLNÍCH…

Michal

Nuda je hrozná věc.

anonym

za co se omlouvat?ocekaval odpoved tak ji dostal,a pokud vim nikdo nebyl vulgarni,predo­kladam ze dotycny je v prechodu,tak budme trpelivi snad jej to prejde,pochvalu by dostal kdyby to dal aspon do rymu

FOG

A co treba,kdyz budete,ci budeme odpovidat na nejakou otazku,ktera neni inn- velmi nevhodna ,proste sprosta,tak muzeme v odpovedi napsat proste „PALEC DOLU“,kdyz uz tu moznost nemame ,tak jak to byvalo drive?