ivosek2

Myslíte, že zákon o zákazu kouření projde?

Nejlepší odpověď
briketka10

Už dnes prošel podruhé a byl schválen
od června si kuřák nezapálí v restauraci,
ale může pouze el. cigaretu, nebo vodní
dýmku ty nejsou zakázané.

https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/poslanci-napodruhe-schvalili-zakon-proti-koureni-stovku-pozm/r~ea0c6a­e2be0111e6addf0025900fe­a04/

Pro laybora

S tebou jsem husy nepásla a nejsem žádná „briketa“.

Další odpovědi
anonym

briketo , abys nebyla zklamána – toto musí odsouhlasit senát a potom podepsat nejvyšší Milouš , takže dávám 50 na 50 ,,,,,

led

Prejde, ale pre každý zákaz sa doteraz vždy vytvorila výnimka. Bude aj tu.
Skúsení už vedia, ak nemôžem ísť priamo, použijem okľuku.
Napríklad platí – v divadle sa počas predstavenia nesmie fajčiť. Ale herec, ak mu to predpíše režisér, postava ktorú hrá je fajčiar, nielen že môže ale veľakrát vyhulí celú krabičku (príklad herec hrajúci postavu Václava Havla, známeho fajčiara, na predstavení v DNZ).
Tu vôbec nejde o zdravie ľudí, aj keď sa o tom stále veľa hovorí a kladie do popredia, ale o zisky. Čo vzniká, keď sa niečo zakáže? Spomeňme si prohibíciu v minulom storočí v USA a jej dopad na vtedajšiu ekonomiku a neskoršie následky na kriminalitu, ekonomiku a politiku celej rady generácií až dodnes v USA.

Drap

Dříve nebo později projde.

Smode

Je to stejné jako by nutili třeba malíře pokojů že musí pracovat v soukromých domech a bytech pouze v době od 17 do 22 hodin protože pro veřejnost je nepříjemné když jim musí odemykat nebo na ně dohlížet v pracovní době která bude stanovena na od 8 do 16:30.
Je to nebezpečná situace. Dnes zakážou kouřit v hospodě a za 5 let bude možné se v hospodě najíst jen přivezeného ohřátého polotovaru jediné centrální nadnárodní korporace protože vařit v restauracích je nehygienické a proto zakázané. 80% lidí nevidí dál než na konec týdne.
Tedy nemyslím si to. Ale v možné je pochopitelně všechno.

Dodatek: když to po sobě čtu tak se potvrzuje ještě jedna věc: všímá si vlastně někdo z vás že se ale opravdu PLNOU PAROU vracíme zpět do centralizovaného řízení všeho? Nebylo to tu už jednou? :)