Miroslavst

Myslíte že Vám můžu popřát?

Homér nenapsal otázku, ale já ji napíšu.
Myslíte, že Vám všem uživatelkám můžu popřát krásného Valentýna? Přijmete to přání od neznámé osoby?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Děkuji za moc hezké přání a krásného Valentýna přeji i tobě. ;o) Ráda toto přání přijmu :). Jinak řečeno: Krásného a šťastného Valentýna přeji Vám všem na odpovědích :)

Další odpovědi
panenka

děkuji ti mockrát miroslave za velmi krásné blahopřání k valentýnu.

vecernice

Díky za přání i Tobě pěknýho Valentýna.A tak mě napadá,znáte vůbec kolem sebe někdo nějakého Valentýna,nebo Valentýnku?

LUC007

DĚKUJÍ VÁM ZA PŘÁNÍ KE SVATEMU VALENTINOVY.JE TO HEZKE ŽE NĚKDO CIZÍ PŘEJE BLAHOPŘÁNÍ KE SVATEMU VALENTINOVY.MŮJ MANŽEL ANI NEVÍ CO JE TO ZA SVATEK.TAK MOCKRÁT DĚKUJÍ.A VÁM TAKY PŘEJU VŠECHNO HEZKE KE SVATEMU VALENTINOVY.

Džanička

Velice ráda přijmu Vaše přání k Valentýnovi,je­likož mi ještě nikdy nikdo k Valentýnu nepopřál a ani nic nedal,tak to je od Vás velice milé.Díky.

Michal

A ženská část odpovědí ti leží u nohou,Gratuluji.