slad08

Myslíte, že vadí…?

Myslíte, že škodí když každý den nebo ob den piji alespoň 0,5 l energetických nápojů?

Nejlepší odpověď
Drap

Zdravému organismu by to nemělo uškodit. Dost často jsou účinky těchto nápojů přeceňovány, jedná se hlavně o prodej. Myslím, že energie lze získávát i jiným způsobem.Osobně se snažím těmto věcem vyhnout.

Další odpovědi
anonym

Ano, škodí, ale spíše tvé peněžence, protože jsou neúměrně předražené, přičemž obsahuje látky daleko dostupnější v některých čajích či přírodních produktech. Je to čirá komerce!
Ostatně vrcholoví sportovci to používají leckdy i ve větší míře a rozhodně jim to škodí méně než zakázaná anabolika a další svinstva.

Tlaky

Když nevadí pít denně 0,5 i více litrů piva,tak určitě nevadí ani tento sajrajt.

Terryle

Pokud máš v pořádku srdce a necítíš, že by to s tebou po konzumaci nějak „mlátilo“, neměl by to být snad problém…
Možná to má tu nevýhodu, že si na to tvůj organismus zvykne a až se budeš potřebovat fakt nabudit, nebude už na to pořádně zabírat, nebo budeš potřebovat místo půllitru ty litry dva.
A pokud jich piješ takovýhle množství, je potřeba se hodně hýbat, je to svinstvo a děsně to leze do špeků – já je pila jednu dobu před státnicema a dost jsem přibrala. Letošní státnice jsem energeťáky nahradila zeleným čajem a čajem maté a váha se nehnula.

Alesh

Nic se nemá přehánět, ale v tomto případě bych byl klidný.
Rozhodně je to lepší než kdybys vypil stejné množství Coly.