XtomX

Myslíte, že v této době se dá najít práce např. v cestovní kanceláři, když mám vystudovaný maturitní obor Hotelnictví?

Vystudovaný maturitní obor 65–42-M/01 Hotelnictví a cestovní ruch

Odpovědi
Orange

Záleží jestli něco také umíš, škola tě v dnešní době pomalu nic nenaučí.

lukas.zmizik

v cestovní kanceláři jako prodejce zájezdů a dovolených anebo jako průvodkyně či delegátka?

no když já měl na zájezdě do benátek v buse delegátku studentku gymplu, která italsky ani slovo neuměla a všechno co měla o průvodcování vědět se učila cestou z nějakého sešitu, tak si myslím, že možné je všechno