Drap

Jiná odpověd.

Ničeho neubude, spíše naopak přibude. To je jen opatření pro opatření. Na zdraví národa to nebude mít vliv. Zdraví se bude spíše nadále horšit, díky nekvalitním potravinám. Jen to utvrdí majitele některých malých, hlavně vesnických hospůdek, že je ten správný čas, aby zavřeli živnost.

Další odpovědi
ivzez

Jiná odpověd.

yuko

Jiná odpověd.

Rakoviny neubude, kourit se bude dal i v restauracich, ale jen venku. Takze to bude vypadat jako jinde v zahranici. Kuraci budou i v zime radeji sedet venku, aby si mohli zakourit. V restauracich se budete citi prijemneji, nenacichne vam obleceni, vlasy. Zamestnanci se nebudou muset v praci dusit.