bolak

Myslíte že v budoucnu bude možný srazit všechny kontinenty k sobě a udržet je tak za pomocí techniky?

Je to teoreticky proveditelný (kdyby bylo dostatek energie), zformovat pangeu bez toho aby to mělo pro naší planetu negativní následky?

Odpovědi
huxa

možné to je, dokážu si to představit proveditelné do 300 let

Lenča59

to by byla nuda… už takhle sme daleko od moře..proč to ještě víc komplikovat?? :D

Drap

Myslím, že se o to ani nikdo nebude pokoušet. Bylo by to značně neekonomické a zřejmě ani ne životaschopné.

badisko

a ktery koctinent bu se posunul kam?..Evropa by zustala a pritahla se amerika nebo by se vse obalilo kolem australie.?..kdyby se to dolo provest …melo by to devastujici ucinek na celou zivocisnou risi nezpocet druhu rostlin a zvirat by vymrelo a nebo se nekontrolovatelne premnozilo…to nemluvim o lidech a ikdyz se to nezda jsme dosti teritorialni a co nabozenstvi to by se taky muselo prekopat od zakladu..je napada me tolik veci proc by to nebylo mozne a proc by to bylo tak devastujici a jen par proc bu to mohlo byt uzitecne..