Zlatý

Myslíte,že už zazelenal suchý dub u Blaníku?

Uvnitř hory odpočívá vojsko, které čeká, až bude českému národu nejhůře. Jeho velitelem je sám patron země České svatý Václav. Ve chvíli, kdy bude naše vlast v největší tísni, zazelená se suchý dub na Blaníku a pramen pod ním vydá tolik vody, že se studánka přeplní a voda poteče až po stráni dolů. Pak se v hoře otevře tzv. Veřejová skála, rytíři uvnitř se probudí z hlubokého spánku a pod vedením patrona české země vyrazí proti nepřátelům, porazí je a v Čechách nastane opět klid a mír.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím že s tím co děje v této zemi by si rytíři neporadili,Václavové by drželi pospolu.

Další odpovědi:

Dnes jsem otevřela internet a první co mi padlo do oka byl obrázek Sv. Václava na bílém koni, nesoucího nějaký prapor či korouhev vzhůru vztyčenou jako pochodeň. A jako by se mi k tomu vynořil obraz zástupu Blanických rytířů jedoucích s ním v čele na pomoc lidu české země. Naplnění této legendy už se možná blíží. A možná je to vše jinak. Blaničtí rytíři možná přijdou jiným způsobem, než jsme jako děti slýchali. Asi se nevynoří odněkud z nitra hory. To síla jejich energie přijde na pomoc české zemi, až bude nejvíce potřeba. A ten čas zdá se už nastal. A možná už jsou zde mezi námi. Žijí někde tady a svým přístupem pomáhají, kde můžou…A je jedno, co právě dělají. Důležité je jak to dělají a proč. Rozhlédněte se kolem. Jsou tu. A možná někdo z vás je jedním z nich…

Zdroj: internet

Zlatý

Mám to kousek, že bych tam zaběhla přes les????? No dneska nebudu mít čas, ale zjistím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.