DDarent

Myslíte že u této televize platí pravidlo, že kvalita se prodává sama???

http://www.ko­runka.cz/led-televize-uhlopricka-108-cm/lg-72lz970s?v=481378

Odpovědi
P.T.

Nevěř tomu. Za prvé si domů jen tak někdo 183cm úhlopříčku nepořídí, za druhé tak velká LEDka si bez minimálně HD signálu „vyláme zuby“. Ten, kdo si takovouhle TV pořídí bude nějaký filmový fanda, určitě ne občasný televizní divák. Navíc, je to LEDka. Nevím, já mám strach koupit si domů metrovou LEDku, natož dvoumetrovou… Určitě se nebude prodávat sama, ale jistou skupinu zákazníků si tato TV po patřičné prezentaci najde.

anonym

jistě že ne … prodejci naivnímu zákazníkovi namluví cokoliv a zákazník si obvykle z krámu odnáší průměrnou nebo i podprůměrnou televizi za předražené částky v řádu hned několika desítek tísíc

u televizí platí, že si musíte sám zjistit technické parametry (tzn. vlastnosti obrazovky jako takové) ignorovat marketingové nesmysly jako jsou různé rozšiřující karty podporující to i tamto, ale které si stejně nikdy nepořídíte a vybrat především s rozumem, VLASTNIM rozumem.