Myslíte, že tyto „krásné“ nohy, nekrásně „smrdí“, že je potřeba plynová maska 😁 ?

http://www.su­per.cz/9536-boj-o-nejkrasnejsi-nohy-v-hlavni-roli-krasky-buckova-svobodova-a-zimova.html

Nejlepší odpověď
dudu

Milý anonyme, já osobně před zkoumáním pachů a možných vůní si raději při pohledu na krásné nohy pohrávám s myšlenkou zda-li vždy platí rčení: „jaké koleje, takové nádraží“!?
Co vy na to??

Další odpovědi
venkovan

No dudu napsal krásně rčení, ale faktem je, že v Čechách se koleje občas bývají rozkodrcané, ale ta nádraží vypadají často stejně . Jsou prakticky na stejném principu. kudy se přichází, tudy se odchází a všude je čekárna Někdy silně vychladlá.