Avatar uživatele
Miroslavst

Myslíte, že to tak chtěli?

Právě jsem obdržel odpověď na otázku něco ve smyslu, že odpovídal do diskuze.....
Myslíte, že kvalita odpovědi je, pokud napíšu: Koukněte do diskuze, tam máte můj názor atd.?
Myslíte, že to tak chtěli admini?
Já myslím, že buď tedy odpovím nebo neodpovím a basta.
Nejlepší diskutovat tehdy, až bude změněn systém diskuzí a bude viditelný ohlas.
Doplňuji:
Bohužel, tato otázka vůbec nebyla zaměřena na annas.
Obdržel jsem odpověď cituji:
„Teď jsem to dávala do diskuze u mé předešlé otázky týkající se těchto vakcín.
A to nevíme, co se vyvalí na dalších pár týdnů.
A…nenechala a ani jsem o tom neuvažovala.“-odpověď re-hu
Já však žádnou diskuzi nenašel.
Nejde o vesty ani o diskuze, ani o palce. Jde o to, že pokud chci odpovídat pouze v diskuzi, musím na tuto skutečnost upozornit. A to buď mejlem nebo odpovědí. Odpověď pak zní asi nějak takto: Podívejte se do diskuze.
Proto se ptám, to je účel administrátorů, aby se takto odpovídalo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? 9 řemesel, aramah, anonym před 4987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Miroslave, možná máte na mysli můj názor, který jsem vložila do diskuze u Vašeho příspěvku. Reakce na Vaše slova. Napsal jste, že jsem vložila otázku – neotázku. Tehdy je vhodné využít rubriky diskuze… Nebudu se už víc opakovat, protože v tomto směru se názorově lišíme.

Jde o vyjádření názoru, nikoliv o odpověď v pravém slova smyslu.

Chtěla jsem svým příspěvkem už tyto diskuze ukončit. Zatím jsou všechno dohady, zda, kdy a k jaké změně dojde u tohoto typu názorových otázek. Opravdu, není už Vašich připomínek dost?

Nejde o formulaci kvalita otázky, ale náročnost či druh, typ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

odpověděl-li někdo do diskuze, zřejmě si byl vědom toho, že na jeho odpověď může být reagováno. Není na tom nic špatného – vždyť se tím dobrovolně vzdal možnosti bodování své odpovědi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Niekedy chcem odpovedať tak, aby sa moja odpoveď nehodnotila. Kto chce si ju prečíta.
Už sa stalo, že som odpovedala. prve slová boli mimo bodovania a napriek tomu tam boli palčeky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud jde o odpověd Miroslavsta na otázku Annas je podle mě dobře že neodpověděl do diskuze, jelikož otázka Annas nebyla položena v diskuzi,tak až budou otázky v diskuzi,budu i já odpovídat do diskuzního pole

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Annas toto bude opravdu věčný spor,a měli by ho vyřešit především administrátoři

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nezbývá než čekat na září, na návrat šéfa.

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Miroslavste už nemáš na prvním místě vestu,ale dikuzi

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Buraku, opět jiný názor. Otázku zatím nelze jinak vložit než tradičně. Ale Miroslav mohl reagovat v diskuzi nebo neupozorňovat na to, že moje otázka je neotázka. Zase jsme u toho. Nic ve zlém.

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek