Myslíte, že to poznají a budou jim ty peníze chybět, že se tak vztekají?

poslanci budou mít o 3,ministři o 6 a soudci o 4 tisíce mín na výplatu,myslíte že když berou 56 tis.měsíčně že zchudnou?

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslím,že někteří berou i víc…no a s jídlem roste chuť,takže z jejich pohledu přicházejí určitě o hodně.

Další odpovědi
BEAES

Dnes jsem o tom četla v Blesku, na to kolik tam uváděli, že berou, jsou to směšné částky. Ale šli do politiky, aby si nahrabali, tak se není čemu divit.

iceT

Ti co berou mnohem vic nez obycejni smrtelnici se nejvic vztekaji,ale nemyslim,ze by zchudli.Hlavne ti posr{l}anci,stejne nedelaji nic.

anonym

Realita je trochu jiná. Poslanci,minis­tři,soudci – oni jsou moc na očích,neustále se jejich platy přemílají…
Jsou lidé a určitě je jich mnohem a mnohem víc,než těch pár poslanců,kteří by za cca 60 000Kč ani nevstali.Každý ředitel čehokoliv má mnohem víc.
Je to taková poslanecká bouře ve sklenici vody.

Miroslavst

Samozřejmě, že se vztekají. Bude jim chybět např. na dopravu a proto v co nejbližší době navrhnou zvýšit tento příspěvek a bude to. Ale plat budou mít menší, to jo.