Miroslavst

Myslíte, že to může být jen v Česku?

Mám takový pocit, že toto se může stát jen u nás. Po přečtení mě totiž nenapadlo nic jiného.
Mikulov má dálniční oddělení policie, dálnici ale nemá.....
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/197979-mikulov-ma-dalnicni-oddeleni-policie-dalnici-ale-nema.html

Nejlepší odpověď
kropitko

czechrapsind Vy si nedáte pokoj,co…????
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-to-muze-byt-jen-v-cesku?action=hla­suj&score=1&an­swer=38292&hash=7ZZ%2Fll­WQByFHNNGvlKeB270­1%2FGsYFoQV00E­issu2NlEs61heb­fUezyZLCVW1pKxGZ78­CoBprYoEI59jH6JZ4Sg%­3D%3D

Další odpovědi
led

Žiaľ toto nie je odpoveď k téme, ale
UPOZORNENIE
užívateľ „czechrapsind“ tu má hlasovací odkaz, ktorým zbiera body.
Divím sa tej drzosti!

GangstaHelper

Už zase je tu náš podvodníček s odkazama, huh?

Musím s ním ale souhlasit a to ohledně nízké kvality zpravodajského serveru, na který odkazujete.

Je to přece jen problematika názvu toho útvaru.

Dálniční policie = automatizovaný termín. Řekl bych, že třeba má i definici v zákoně.

Silniční policie? To ani nezní tak pěkně :)