bolak

Myslíte že to dá hodně práce, pamatovat si všechny lidi který člověk nesmí (už z principu) palcovat?

Všiml jsem si že je tu člověk, který už to delší dobu takto praktikuje. I když je odpověď některých „nepohodlných“ správná, palec jí nedá. Navíc když nepohodlný odpovídá zároveň s jinými lidmi, ocení všechny ostatní krom nepohodlného ačkoliv některé odpovědi ostatních jsou vyloženě špatné nebo obsaují jen jedno slovo a smajlík. Stejně tak pokud nepohodlný a pohodlný vloží téměř totožnou odpověď, tak nepohodlnému se obloukem vyhne a pohodlnému udělí bod plus navrh ještě nominaci. Nejhorší je že nepohodlní stále a stále přibývají :) a ještě k tomu se z některých pohodlných po čase stanou nepohodlní, čili tento člověk musí mít monumentální paměť, aby tyhle všechny změny stihl pojmout. :)

Nejlepší odpověď
led

Pohodička klídeček, levou zadní

S týmto problém nemám, hodnotím príspevok, nie človeka. Je to vyjadrenie vášho názoru na daný problém. Je pravda, za každým príspevkom je človek, ale, ak máte problém hodnotiť, zakryte si meno. Je to váš názor, nedajte sa ovplyvňovať siláckymi rečami, ktoré sem ani nepatria.

Další odpovědi
jmhad

Jiná odpověď

Doplňuji:
Já myslím,že tenhle web není o nějaké soutěži,ale o tom dát druhému nějakou relevantní odpověď z oblasti,kterou znám.Nějaké palce či stříbrné a zlaté medaile mě nezajímají.A to vlastní hodnocení je ten problém.Je tu řada odpovědí typu – najdi si to na internetu či odpovědě nesprávné a zavádějící,byť myšleny v dobré víře.Když o něčem nemám jistotu,že to vím správně a že poradím,pomůžu,tak mlčím.

briketka10

Pohodička klídeček, levou zadní

všiml sis správně já to tak dělám :D))
ale palcuju jen správné odpovědi..
Doplňuji:
bolaku víš, že to dělám z principu toho, že tu je několik profilů a za tím si stojím není to ocko a, že těm osobám palce dávat nebudu, měly by si jeden, nebo dva zrušit..
a ocko mě 2× opalcovala, že jsem zas málem spadla z pohovky :D

anonym

Pohodička klídeček, levou zadní

Já si všímám hlavně odpovědí a ne autorů. Když si s nějakým zpožděním přečtu zajímavou otázku, přečtu odpovědi a ty, se kterými se více-méně ztotož'nuji oboduji a sama neodpovídám.
Doplňuji:
A o jaký princip kráčí?

fcoop

Jiná odpověď

To nebude věc paměti,ale malého,soukromého archivu.A takové dětinské „strategie“.
Takoví lidé připomínají malé děti,co si myslí,že tohle pískoviště je středem světa a všechny kyblíčky jsou jeho.

hanulka11

Jiná odpověď

Doplňuji:
tak takových věci si já nevšímám – tak to neposoudím

aramah

Jiná odpověď

To já si pamatuji ty co chci hodnotit :)
A těch není moc......
A jelikoš víceméně všemu nerozumím mám to podle uživatelů tak ahoj 🙂

Damiana

Dá se to...

Já zásadně hodnotím odpověď, nečíhám ani na chybu, ani na konkrétní osobu. Jestli si v tom někdo libuje – jeho věc, ale rozhodně ne štěstí.
Jinak – Jestli je pravda, že „Na každou svini se někde vaří voda“, tak jsi možná právě odhalil příčinu rostoucí teploty oceánů.

Mapel

Jiná odpověď

Tak to je ubohost, ale spíše vidím, že se tu palcuje o závod, i když se píšou úplné bláboly. A když to víš, tak napiš jméno.

Děda Louda

Jiná odpověď

Doplňuji:
Stačí sepsat, průběžně doplňovat nebo proškrtávat seznam a v případě nutnosti jeho použití jen pohodlně jukat.

Protiva

Pohodička klídeček, levou zadní

Doplňuji:
Docela se mi příčí bodovat toho, jehož otázky a odpovědi jsou privátní.!!!

Poklička

Pohodička klídeček, levou zadní

anonym

Pohodička klídeček, levou zadní

Naši moudří předkové měli v podobných situacích takovou hezkou průpovídku:
„Tvoje starosti a Rotchildovy peníze, bych chtěl mít“.

P.S. Svého času se tu Sůwa pídila po příznacích těch, co byli na seznamu zájmových či spolupracijících osob „Cibulkova seznamu“ a StB.
Myslím, že při tvé posedlosti několikrát denně lustrovat všechny uživatele, už ani nemusí pátrat dál.

mosoj

Jiná odpověď

Dvorní šašky nerad palcuji . Ono není ani za co !

Deli

Jiná odpověď

Nepalcuju lidi, ale odpovědi, divná otázka…

bolak

mosoj: všimni si že já taky ne :)

bolak

Dr.Axl: ono není potřeba ani lustrovat :) (na to seš tu expert ty), ale když tuhle metodu ta osoba praktikuješ úplně u každý otázky, tak si toho prostě nejde nevšimnout…

bolak

led: Člověče, zkusil sem to a nefunguje to. Já mám na tohle asi nějakej psychotronickej dar nebo co, ale vždycky když napíšeš odpověď, tak poznám že je to vod tebe…

anonym

:))
led pise :
S týmto problém nemám, hodnotím príspevok, nie človeka…

no, a ja to mam uplne obracene. :)
a pak jeste …
nez abych obodovala jednu uzivatelku , to bych si radsi nechala zmenit pohlavi …
pak tu mam jeste jednoho uzivatele ..a vzhledem k tomu, ze to je muj byvaly snoubenec, tak obcas jeste privru oko ( to skleneny ) a i oboduji … to musi byt ale minimalne mesic " hodny " a nemit v hlave mysky, ktere mu tam obcas delaji neplechu …

  • iv-

briketka10

iv – přeci si nebudem měnit pohlaví
pár „nepohodlných“ a "víceprofilových"mám taky v zásobě..
taky jsem teď přivřela jedno oko
a můj snoubenec to nejni, že se nezlobíš :))

bolak

prosimtě vem si teploměr a změř se :)

anonym

briketko .., ale slibte mi, ze to bylo zcela vyjimecne !
:)

briketka10

bolaku to já si mámvzít teploměr ??
a neboj -iv- když nebude příležitost, tak nee..
ahoj :)

led

Asi budu muset začít psát hezky česky, pak to nebude znát, nebo…