e1232851@trb

Myslíte, že ti lidi z karavanů / přívěsů v USA někdy chodili do práce?

Odpovědi
pucipuci

Nejspíš ano, jinak by si na něj nenašetřili, ale kdo ví. Mají tam zajímavé sociální dávky…

jmhad

také si myslím, že někdy ano. Bydlení v karavanu zřejmě vychází z dřívějšího „wagónu“ – povozu při jejich osidlovávání západu a vyhánění indiánů. Pamatuji, že podobným způsobem , tedy ve vozech s „hemelkou“ u nás se pohybovali cikáni / viz jeden díl Četnických humoresek/. A když si skoro ve všem bereme příklad z USA, tak proč ne ony karavany pro tuto společnost. Bylo by to levnější.