Lorgins

Myslíte, že tady někdy dojdou otázky?

Nejlepší odpověď
redy

Já mám tolik věcí na který bych se zeptala, jenže strach mě brzdí ☹

Protože pak číst odpověď,ta tu byla už 100× používej googl, wiki,šedou lištu a bla bla bla

Další odpovědi
petra15

Uz mi to tak skoro pripada.....:)

Drap

Nikdy nedojdou. Jak jde život, tak vznikají i stále nové a nové otázky.

ke4n

Ne, lidska hloupost a vesmir jsou nekonecne.
Doplňuji:
(u vesmíru to teda není jisté)

MK44

Dokud budou lidi, bude něco, co nevědí. A taky si lidi rádi vyměňují názory. Otázka je spíš, zda bude úroveň stránek klesat nebo stoupat.

anonym

Ledaže by ´došly´ tazatelé a tazatelky…
😉
Tedy – ne, nemyslím.

petra15

Prosimvas sem s tim…) ja to zadam…:)
To muze jen ten, kdo si to muze taky dovolit---jako Princess, a ta smi vsechno…:)

bolak

redy: já má taky strach že jednou položím nějakou blbinu, naštěstí se to ještě nestalo, tak je to zatím dobrý

redy

🙂

zzzzz

no bolák se ptá vždy rozumně, to mohu potvrdit. Redy ty se taky klidně ptej, na ty odkazy, že to tu už bylo, se můžem vybodnout.

bolak

teda, už jsem o sobě slyšel říkat lecos, ale že bych byl rozumný… :))) to mě pobavilo :)) to se mi ještě nestalo :))

zzzzz

A ne snad??? Kdo jiný se zeptá „proč se penisu říká pták?“ Taková rozumná, ušlechtilá, originální, vědecky založená, výborně specifikovaná otázka 😁

redy

🙂