bolak

Myslíte že slováci jeli podle plánu?

http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/18673-hokejova-taktika-slovaku

Nejlepší odpověď
Hamon

Věřím, že se vyjádří místní slovenský všesportovní, ale zejména hokejový expert. Ten, který se chvástal, že zatímco my máme jen bronz, Slovensko už má první zlatou medaili. Snad si tu první a jedinou medaili vůbec užil.

Další odpovědi
mosoj

Nevím jestli Slováci, ale my určitě ano.

arygnoc

Hamon:
tak zagágam, čo by potrafená husa:
ja mám oproti tebe jednu výhodu – ja som oslavoval 9 medailí, všetky naše.

ad otázka:

vynikajúca stratégia, iba jedna mala chybička sa stala – na slovensku sa musí pre deti do (tuším) 12 rokov z cudzích jazykov (bohužiaľ i v prípade češtiny) prekladať – a tuším prečo, lebo slovenskí hokejisti hrali ako deti.

jednoducho tomu cudziemu jazyku nerozumeli.
a ako to dopadlo, vieme.

;)

Hamon

Mimochodem, když ses vysmíval bronzové medaili s tím, že vy máte zlatou, to to na oslavu nevypadalo. Opravdu by sis to měl v hlavě trochu srovnat.

Hamon

To je přesně ono – když se vám hodí tohle, vrazíte kudlu do zad, když se vám hodí ono, tváříte se jako bratia. Ale takhle se bratr nechová, takhle se chová jen parazit.

arygnoc

už nefňukaj.

;)