Zvědavý

Myslíte že skutečný William Wallace byl tak odvážný jako ten filmový ??

Myslíte že i přes všechno to odporné, nelidské mučení odmítnul žádat o milost ???
Doplňuji:
nebo že celá ta část je ve Statečném srdci vymyšlená ??

Odpovědi
iceT

Spousta podobných filmů je silně idealizována,proč taky lidem upírat právo na vlastního hrdinu,že.
Osobně nevěřím,že by se takový hrdina,co vyváděl psí kusy,nakonec snížil k žebračení o milost,Jánošík ve filmu taky pravil „Keď ste si ma upiekli,tak si ma aj zjedzte“ a skočil sám na hák.