Zlatý

Myslíte, že silniční křižovatky projektují řidiči?

Přijde mi, že ne. Jsou to asi pěší turisti nebo cyklisti, popř, jezdí MHD.
Jinak si to neumím vysvětlit
Doplňuji:
Cykly semaforů jdou seřídit.
Jezdím několikrát denně kruhákem, 2 jízdní pruhy. Nyní je vnitřní pruh dokola, vnější odbočující, ale tak kretensky značený, že se mi ještě nestalo, aby z toho vnějšího pruhu, co vyvádí z kruháku ven, někdo bez blinkru plynule nepřejel do pruhu vnitřního.
Nebo při 2 proudém vjezdu na okruh kolem města jsou oba pruhy doprava a z levého cca 5 m vyjedou před křižovatkou 2 pruhy doleva. Ty jsou často ucpaný a blokují levý pruh, co odbočuje vpravo.
Jestli to tedy popisuju srozumitelně.
Proč nemůže levý pruh odbočovat vlevo a dělit se na 2 a pravý vpravo a dělit se na 2 nevím.
Pravidelně lidi přejíždějící z pravého pruhu do levého (protože pravý pruh odbočující vpravo je ucpaný kamiony) a odbočující vpravo raději neblikají nebo blinkry stříédají, neb nevědí, zda blikat doleva nebo doprava, když přejíždí do levého pruhu a současně odbočují vpravo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já bych řekla, že jsou i křižovatky, které projektují mentálně retardovaní:-(((
Hlavně semafor, na kterém stojí běžně ve špičku 30 aut a na zelenou projede jedno, pak jedno na oranžovou a ještě 3 na červenou:-(((( Takže něž dojedu k semaforu, je šestá zelená:-(((

Další odpovědi:

Bronzový

Křižovatky projektují projektanti a ti mohou být i řidiči. Problém je v tom, že vlastní výstavba se provádí podle projektu pro stavební povolení a nikoliv podle prováděcího projektu. Ten už si investor nezaplatí.

Stříbrný

ReHu, prosím dejte přesné GPS místa.
Křižovatky projektují zkušení projektanti. To že se někomu nelíbí jejich práce, to je možné. Je to u všech oborech lidské práce, že jedno se líbí někomu, a druhému nikoliv.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

zzz..
a ty 3 na červený by mě chtěly přejet na přechodu :))

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.