Avatar uživatele
eLx

Myslíte, že si zasloužíte svůj život?

Ať už v negativnim smyslu (ve stylu „ne, trpím, zasloužil/a bych si lepší“) či pozitivním (ve stylu „žiju si perfektně a myslim, že si to i zasloužim“) či v jakymkoli jinym smyslu, fantazii se meze nekladou.
Doplňuji:
Dr.Axl: „hochu, tvý starosti a Rotchildovy peníze, bych chtěl mít.“ – Doktůrku, některý svý starosti bych ti fakt nepřál.. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: eLx

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kost, Kerberus, hanulka11, Deli, fcoop, anonym před 4593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

život prostě mám – nemohl jsem ovlivnit ani od koho ani kdy jsem ho dostal.
takže s tím nic neudělám.

a jaký je?
to posoudí (soudí) jiní. třeba i historie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To už přece řešili filozofové před 3 tisíci lety. A protože my filozofové nejsme, lze k dané otázce jen suše připodotknout, hochu, tvý starosti
a Rotchildovy peníze, bych chtěl mít.
P.S. Ještě tak nejblíže objektivitě zůstal arygnoc.
Doplňuji:
OK, možná kdybychom si je vyměnili, tak bychom se ještě oba divili.
Já jen použil rčení, které je evidentně míněno v nadsázce.
Škoda, žes mi raději nenabídl toho Rotchilda, to bych teď v krizi docela uvítal.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Občas si říkám „Zaplať Pán Bůh“. Jsou i horší tresty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Myslím, že si zasloužím jak život obecně (kdybych kdysi dávno byla jen o něco slabší a chtěla žít o něco míň, tak asi nežiju), tak i ten svůj. Něco jsem si udělala sama, něco se stalo, ale vždycky se na tom dá najít něco pozitivního. Život si myslím umím hodně užívat, umím z něj mít radost… a jestli si to zasloužím? Asi tedy jo, když to tak je… Kdybych si myslela, že si to nezasloužím, ozvalo by se asi svědomí a neměla bych z věcí tu svou dětinskou radost.

Moc zajímavá otázka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tak takovou otázku jsem si zatím nepoložila – žiju život spokojený , myslím ........takový jaký si zasloužím .Když bude ještě líp ,nebudu se zlobit:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak já nevím. Život přece není zásluha ani za trest (i když to tak někdy vypadá). Život je dar a tak by se s ním mělo zacházet!!

Velmi nevhodně položená úvaha.

Nebo si myslíte že nás rodiče zplodili aby nás potrestali, nebo odměnili ??
Tak vydíte jak blbá je to otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Myslím, že každý má takový život, jaký si ho udělá a – až na lidi postižené či stižené nějakou katastrofou – si ho zaslouží.

Říkám: Každý svého štěstí strůjcem.

Otázka se mi líbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek