Putin

Myslíte, že si Stanislav Gross zasloužil, co dostal?

Nikomu nepřeji smrt, ale v některých případech si nejsem jist. Neberte to jako urážku, já si odpověď vybrat nedokáži, ale jak se na to díváte vy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nezasloužil.Byl to především táta malých dětí!

Další odpovědi
klumprt

Ne. Po světě běhá spousta daleko větších sviní a dožívají se spokojeně vysokého věku.

briketka10

nezasloužil byl moc mladý lituju moc jeho
dcery a ženu asi si hodně prožila, ale teď
je mu už dobře ať byl nebo nebyl politikem
byl to především člověk a já se o ní vůbec
nezajímám !

setapouch

Zaslouzil, nezaslouzil, otazka je irelevantni, nemoc se neda „venovat“. Kdyby si to zaslouzil svym pusobenim v politice, umirala by tak vetsina politiku. A ja bych se vubec nezlobil.

Navic, je mi to jedno, zcela zjevne nelegalni majetek zustava pozustalym a stat definitivne ostrouhal. Asi bych byl radeji, kdyby zil a kdyby organy cinne v trestnim rizeni, stejne jako organy financni, mohly delat to, za co je platime – s volnyma rukama sbirat dukazy.

mosoj

Hnus fialový. On někoho zabil ? Naopak požíval autority.
Třeba také dostaneš co si nezasloužíš. Nemoci neběhají po horách ale po lidech.

anonym

Ne, nezasloužil, na smrt byl moc mladý,snad nemyslíš ty „boží mlýny“, co se pořád na netu pod jeho fotkama objevují?

zzzlatokopka

Tak myslím si, že je na světě docela dost vhodnějších adeptu na „boží mlýny“, i v té naši politice bych jich dost našla.

Ale nelituji ho, nelituji ani jeho ženu, lituji jeho děti. Ani bych mu nevyčetla ten byt, do toho se zamotal, ale to jeho „záhadné zbohatnutí“, to byl jasnej hnus:-((( To je důvod proč ho, ani jeho ženu, nelituji, ta se na tom možná nepodílela, ale věděla o tom určitě.

Před pár dny jsem se ptala na tu „otravu“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-ze-grosse-otravili

Agneta

ANO ZASLOUŽIL!
Ale né to, a v tom smyslu, co si teď myslíte, a o čem teď diskutujete.
Já přece stále říkám: že když si někdo nezodpovědně* „zadělává“ na rakovinu
(nebo jiné…), tak to ani nemůže jinak dopadnout.
Nechci hodnotit jeho zbohatnutí, jde mi jen o tu zdravotní stránku.

*)Když někdo žije v karmické nerovnováze, pracuje dlouhodobě 14 až 16 hodin denně v „honbě za nesmyslem“, nemá 10 až 12 hodin spánku, ale 3 až 4, pije kolu a cpe se fastfoodem (mám pokračovat?), tak mu vzkazuji a podotýkám, že máme spravedlivého boha.
Nejvíce ohroženi jsou přitom všichni nenasytní workoholici…nechci rozvádět…:D
(►problém chudých, kteří chtějí zbohatnout, takže vlastně chudých na duchu?:DDD)

Drap

Nikdo si nezaslouží smrt v mladém věku.

quentos

Ano, zasloužil. Nesměšujme dvě věci dohromady: to, že si to nezasloužily jeho děti, je druhá věc. Ale on sám je konečně (po dlouhé době) dalším důkazem o nějakých Božích (m)lejnech.
Škoda že nejsme svědky toho, jak tu svou „křišťálovou čistotu“ teď obhajuje před Bohem.

suaeda

Ne nikomu nic zlého nepřeji. Navíc Gross byla vhodně využitá nastrčená figura pro lidi, že se u nás dělá pořádek. Horší desperáti, kteří se obohatili mnohonásobně více stále nejsou potrestáni.

anonym

Život nepatří nikomu jen proto,že se narodí,ale hlavní je se zúčatnit!
Doplňuji:
Agneta – Co to plácám?

anonym

Drape, a ve starším i starým věku snad ano?!

zjentek

barbakane, jistě, že si ve starém věku slušnou smrt musíš zasloužit

Benderber

Ne nezasloužil, byl mladý, ale hlavně otec.