Avatar uživatele
anonym

Myslíte, že si lidé odvykli nechat věci opravovat, protože jsou zavaleni lacinými výrobky z Číny?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
carlosbomber

To si nemyslím. spíš to je tím že 80% se nevyplatí opravit proto že oprava by vyšla dráž než koupě novéhho výrobku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemyslím. Většina dnešních výrobků však nejde opravit, nebo se oprava nevyplatí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Protože seriová výroba nového kusu na montážní lince často vyjde levněji než 2 hodiny práce kvalifikovaného opraváře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Neodvykli!
Řada lidí mě pořád něco dává na opravu, a ani se nejedná o nějaké extra drahé věci. Prostě vědí, že jsem šikovný , že mě to baví a proto mi to dávají. S nějakým dovozem z číny to nemá nic společného.

Upravil/a: Kulpix

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Poněvadž kapitalista potřebuje odbyt, sběrné suroviny příjem, tak se občas dá do přístroje tzv kurvítko, aby to jak tak přežilo krátce záruční dobu. A nebo koupíte čtyřkolovou starší plechovičku za 20 táců a odejdou vstřikovací trysky, čtyři kousky za 40 táců a neb repas za polovic, prodat na náhradní díly nelze, poněvadž není doklad o eko-likvidaci

Upravil/a: Kryšpín

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Důvodů bude dozajista více, ale i tohle nejspíš přispělo. Proč se trápit s opravou, když si můžu totéž koupit sice v nížší kvalitě ale x krát znovu, za dostupnou cenu, že…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek