Jarda55

Myslíte, že se povedlo první rande?

Ahoj. Seznámil jsem se s jednou holkou.
Šli jsme do kavárny a dali jsme si zákusek a povídali jsme si
jaké má zájmy a jaké mám já zájmy a potom jaký se jí líbí film a že mně se líbil tento film a ona se pořád usmívala, ale nevím v jakém smyslu, jestli se jí to líbilo nebo ne. Potom už musela jít na autobus a já jsem se zeptal kdy bude mít zase čas a ona řekla, že teď neví a dala mi facebook a že prej mi napíše, ale ještě nenapsala. Mám jí napsat dneska, nebo až zítra?

Nejlepší odpověď
Drap

My jsme u toho nebyli, takže těžko můžeme soudit. Jestli se vydařilo poznáš během několika dnů sám. Napiš hned

Další odpovědi
Hlada

Tipuju to na galantní odmítnutí. Když má holka zájem, ví kdy má čas.

Pepa25

Pokud řekla, že napíše, tak napíše – nebo nemá zájem nebo je nespolehlivá … A kdy vlastně bylo to rande – dnes? Tak potom nevím, proč jsi tak nedočkavý ..

ivzez

Nemůžeme soudit, jestli se vydařila schůzka,
na které jsme nebyli.
Ale myslím si, že kdyby dívka neměla zájem,
nedávala by na sebe žádný kontakt.