Hamon

Myslite, ze se omluvi ten, kdo zneviditelnil otazku na nefunkcni klic „The Sims 3 – Produktový kód“?

Bylo v ni jasne uvedeno, ze klic je z prebalu, a v diskusi byly odkazy na oficialni podporu (Arygnoc?). Komu takova otazka mohla vadit? Nebo jen nekdo maze rychleji nez mysli (pokud vubec mysli)?
Doplňuji:
Mandat: ne admini, ale nase zlaticka a stribrnicka.

Odpovědi
zjentek

no jasně, že se omluví, určitě je to fér člověk.
K doplnění: a kdo si myslíš, že ty zlatíčka a stříbrníčka jsou? Netoví surfaři, co je to tady tak okouzlilo, že se zdrželi na min. pět tisíc bodů? :o:o:o ..kolik ti je?

Hamon

zjentek: a ja myslel, ze treba takovy zjentek je taky stribrny a ty jsi zatim admin… :)

arygnoc

tak ešte raz:

oficiálne centrum sims3 (česky):

http://help.e­a.com/cz/the-sims/the-sims-3/

Hamon

Nebyla to moje otazka, jen nechapu duvod smazani, o warez zjevne neslo.

arygnoc

niekto maže automaticky takýto typ otázok bez toho, aby sa na ňu vôbec pozrel.