malivelki

Myslíte že se mnou bude chodit?

chodil jsem s jednou holkou a potom jsme si řekli že se rozejdeme a zkusíme to spolu možmá někdy dýl…už je to půl roku a já ji stále miluji.Myslíte že mě neodmítne (zítra jí to chci říct).(Jsme dobří přátelé)

Nejlepší odpověď
bolak

bude s tebou chodit

Určitě ne, jak by ti mohla odolat.

(Lucijej: možná že máš pravdu, i kdyz ocko by mohla… nicméně i kdyby ne, není na škodu mu trochu nakrmit sebevědomí)

Další odpovědi
Lucijej

nevim

Ty si vážně myslíš, že jí tu někdo vidí do hlavy? Vždyť neznáme ji, tebe ani okolnosti.

manon

nevim

Doplňuji:
Sežeň kopretinu a zahraj si tu hru s trháním lístků bude – nebude – bude – nebude…

Nakonec se ale stejně nejvíc dozvíš od ní. Můžeme leda tak držet pěsti, jestli Ti na ní záleží.

Larissa

nevim

Doplňuji:
Abychom ten vztah mohli posoudit, potřebujeme znát detaily. Navíc okolnosti neznáme, takže…

Beer4Real

nebude s tebou chodit

Doplňuji:
jestli je rozumná, už má jiného co nečekal půl roku :)