BANAN93

Myslíte ,že se lidstvo někdy sjednotí v jeden společný národ ?????

a bude si bezelstně vypomáhat tam ,kde je něčeho nedostatek atd.

Nejlepší odpověď
Reuef

Leda kdyby na nas zautocili mimozemstani tak na poslednich 5 minut se Zeme semkne…jinak to je utopie

Další odpovědi
Drap

V tomto tisíciletí se s tím asi nedá počítat

panxnotdead

nikdy

strapanka

Nie. Podla vedcov vsetci sice pochadzame z jedneho genotypu, ktoreho stopy vedu z Afriky do ostatnych casti sveta, ale vznik jedneho spolocneho naroda pocita so 100-percentnou nadpriemernou inteligenciou a 100-percentnou empatiou a toleranciou. Co myslis, teda, aka je asi pravdepodobnost?

M.

Ne. Spíš se to ještě více rozdělí.

pizlicka

ano,sjednoti a bude jen jedna vlada.