Ganymede

Myslíte, že se lidé mohou změnit?

Myslim to, co dnes delaji (vraždy, nasili…
Kdybyste byli laskyplny mimozemstan na zemi, dali byste jim jeste sanci??

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Ano, pokud sami chtějí.

Další odpovědi
quentos

Dr. House říká, že ne :{D> ve skutečnosti jak kteří. Někteří jsou přímo „tvarovatelní“ podle toho, jak si druzí zamanou, jiní se nezmění ani za zlaté prase.

gecco

Obecně se lidé mění neustále…
😉
Pokud myslíš nějakou konkrétní změnu, zkus ji definovat…

Minas

Ano, každý se může změnit, když chce není problém, když nechce, vždy je tu možnost lobotomie.

postcd

myslíte lidstvo jako celek? myslím že spíše ne

jaká síla doutí lidi aby přestali být sobečtí? Podle Bible člověku nepatří aby řídil svůj krok. Chápu to tak, že lidé si nejsou schopni spravedlivě vládnout aniž by někdo trpěl vinou druhých. Podle mě nejsme schopni plně ovládat ani sebe, natož druhé.

posledních asi 6000 let je právě o tom. říká se tomu „sporná otázka“, podle Bible.

iceT

Bylo-li by možné vymýtit zlo,zůstalo by jen dobro,ale jak známo,dobro nemůže existovat bez zla,stejně jako světlo nemůže existovat bez tmy…