Myslíte, že se jednou do ČR opět vrátí komunismus?

Jaká šance tu je na stupnici od jedné do desítky? Čím vyšší číslo, tím vyšší šance.

  • Váš osobní názor na toto téma by byl moc fajn.

Nejlepší odpověď
dubraro

Šance 0.
Komunismus se nevrátí. Přijdou jiné hrůzy.

Další odpovědi
Drap

Komunismus se vrátit nemůže, nikdy tady nebyl.

anonym

Komunismus tady nikdy nebyl, takže se nemůže vrátit a komunisti se do vlády za pár let dostanou, až ti mladí pochopí, že kapitalisti nás okrádají kde mohou.
Víš, všichni říkali, že komunisti časem vymřou, ale jak vidíš není to pravda, protože stále se drží na 12 – 14%.
A jejich procenta se zvednou až tady bude první teroristický útok.