Myslíte, že se díky rapidně se zlepšujícímu zdravotnictví podaří porodit osmerčata, která se pak všechna dožijí 18 let?

Povedlo se to se sedmerčaty viz článek z 18.11.2015, který rozhodně stojí celý za přečtení. (Např o tom, že to nebylo snadné a že v prvních měsících vypila sedmerčata denně 42 lahví mléka a spotřebovala 52 plínek denně.)

Psal se 19. listopad 1997 a celá porodnice Iowa Methodist Medical Center jásala. Jedné mamince se naráz narodili čtyři kluci a tři holky. Všichni se měli čile k světu. Rodičům Bobbi a Kennethovi McCaugheyovým tehdy poblahopřál osobním telefonátem i prezident Bill Clinton.

Šlo totiž o unikát, jediná přeživší sedmerčata na světě. Zítra oslaví Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan a Joel společné 18. narozeniny.

https://www.ze­na.cz/rodina/je­dina-sedmercata-na-svete-oslavila-osmnactiny/r~i:ar­ticle:810357/

Odpovědi
marci1

Doufejme, že ano. Osmerčata ve zdroji již oslavila 7. narozeniny a vypadá to, že 18. narozeniny oslaví v poho. 🙂
https://www.ze­na.cz/rodina/os­mercata-oslavila-5-narozky-mama-nadya-seka-dobrotu/r~i:ar­ticle:800379/