Angi-Shy

Myslíte, že se blíží III. světová válka?

Myslíte, že třetí světová se už blíží díky tomu všemu co se ted poslední dobou děje? Nebo že už teoreticky zažala? Jaký je váš názor a předpoklad?

Nejlepší odpověď
marci1

Děje se dosti zvláštních věcí, ale jelikož jsem optimista, tak doufám, že se dá vše nakonec vyřešit. Nejhorší je podle mně to, že se budeme bát. To přece „oni“ chtějí. Abychom se báli, byli „slabí“ a čekali na to, jak hrozně to dopadne. 🙂

Další odpovědi
da ny

Nepřemýšlím o tom, nemyslím na to…
Nepíšu ve svém životě raději žádné špatné scénáře … ;)

Boj o suroviny, přírodní zdroje, o vodu......

http://www.czechfre­epress.cz/bliz­ky-vychod/treti-svetova-valka-zacala-expert-rekl-co-se-skryva-za-syrskym-krvavym-peklem.html
http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/amerika/118514-zacala-3-svetova-valka-jen-nam-to-nerekli/
http://www.ces­kenarodnilisty­.cz/clanky/tre­ti-svetova-valka-uz-zacala.html
http://skutec­nosti.cz/treti-svetova-valka-jiz-zacala/

anonym

Války byly, jsou a budou.Takové je prostě lidstvo.
Bez válek není míru.
Další velká se blíží od 2.světové,jen nevíme kdy vypukne.

lexx

válka je v plném proudu…u nás zatím bez tanků a bombardérů, probíhá nenápadně, skrytě a virtuálně…

orwell

Podle mého názoru nezačala jen teoreticky, ale i prakticky, jak píše lexx. Jak už jsem zde psal, nic se v současné době neděje náhodou, vše je dlouhodobě připravováno a řízeno. Před časem jsem zachytil v nějakém pořadu v ČT zajímavou myšlenku o vedení války: „Nejlépe vedená válka je taková, ve které protistrana vůbec neví, že ve válce je, dokud ji neprohraje.“ Osobně si myslím, že začátkem bylo už založení EU a další tvorba zákonů umožňujících volný pohyb osob po jejím území nebo alespoň území některých států, vyvolání migrační krize a nejen to. K čemu to všechno vede, vidíme dnes v přímém přenosu a situace se bude nadále vyhrocovat.

anonym

Různé modely počítají s tím, že by světová populace mohla dosáhnout 7,5 až 10,5 miliardy v roce 2050. Pak by podle většiny odhadů měla začít klesat.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sv%C4%9Btov%C3%A1_po­pulace

Psychotic

Blíží se určitě, protože čas plyne lineárně, takže není možné, aby se vzdalovala.

Ale teď vážně. Nemyslím, že by kdokoli byl natolik šílený, aby něco takového začal. O politicích si můžeme myslet co chceme, ale myslím, že umírat se jim nechce.

Kromě toho, do budoucna můžeme čekat extrémní zlepšení životní úrovně. Plná automatizace (toho se dožijeme) bude znamenat konec klasických zaměstnání. Podle předních vědců jsou fúzní reaktory vzdálené maximálně pár desítek let, pak… neomezená energie. Pro co bychom v takové situaci válčili?

ptáč

Kdo by šel do války? Zoufalec, bezdomovci, feťáci, nebo mistr Stropnický? Jestli začne válka, ať nás chrání imigranti, vietnamci a romové. Ostatní česká menšina musí pravidelně splácet, danit a platit nájem. Domy se zateplují pro cizí příchozí z Afriky aby jim nebylo zima. Já, který buduji, mám jít do války kvůli blbci? Střílet do cizích lidí, jejichž osudy neznám? Snad nebude, USA musí ztratit moc a Evropa musí jítssvým směrem. Bez diktatury.

anonym

Souhlasím s psychologickou válkou,která může vyhrotit celosvětově a nemusí,ale nějaká větší válka každopádně nejspíš bude a s ní i přibude bezdomovců a feťáků z řad těch,kteří nebudou náhlou zradu od života vůbec čekat.