mosoj

Myslíte že se alespoň stydí ?

Bláboly o žalobě nečtu, ale stydět by se alespoň mohl !!!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/530677/Vys­trizek.JPG
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdybyste-nekde-na-inetenetu-nasli-uryvky-svych-textu-vasi-tvorbu-nebo-vase-vlastni-myslenky-komentare-odpovedi

Odpovědi
Drap

Třeba ne, třeba patří k těm spravedlivým tady, jejich zájmy jsou nadřazeny nadevše.

hanulka11

myslím, že by nám měl alespoň říct, co ho k tomu vedlo

anonym

Ja myslela, ze to psal Sajmon !? Nebo ze to opsal ?? A jak je tam datum ? Neopsala to ta slecna, nebo pani od nej ? 🙂
Ja uz jsem tady z tech zalob nejak mimo. ! Jake blaboly o soudu nectete ? Tam nic neni … :(
Tak bude to planovane setkani uzivatelu asi nakonec u soudu !? 🙂
Ja uz nerozumim fakt nicemu. Ale u me se neni zase moc co divit.

  • iv-

anonym

Dobrota je žebrota kdo nekrade okrádá rodinu stydí se jenom malé děti

salsa verde

když se tady ta jeho otázka objevila tak jsem si řekla-kde to opsal? I jsem se chtěla zeptat ale nezeptala, chyba.

hanulka11

myslím, že by nám měl alespoň říct ,co ho k tomu vedlo......

mosoj

Iv – jsou lidi kteří si pamatují co napsali před 426 dny ( tímto vzdávám hold barnajce !!). Já to bohužel nejsem.
Takže ani na to, že to je staré se spoléhat nejde.

anonym

Jo, uz to chapu ..
vlastne : Nechapu tu uz skoro vubec nic a nikoho. ☹
Jako by tu kazdej mluvil nejakou cizi reci … nejak se to tu zvrtlo.

  • iv-