beer

Myslíte, že přecejen bude mít David Rath ve vězení „kamarády“? Teď už totiž policejní akce vypadá nadějněji:

http://www.no­vinky.cz/krimi/304877-pri-razii-policie-zabavila-150-milionu-v-hotovosti-a-desitky-kilogramu-zlata.html

Nejlepší odpověď
badisko

bude ma penize takze se tam nestrati…ony take ceske veznice spise pripominaji ubytovny :D…par let si posedi a pak vybere tjna konta odjede si nekam za slunickem ..a uzivat si tvrde vydelanych penez …

Další odpovědi
www

No doufejme, doufejme 😁
Ale ani ten Rath zatím ještě souzen nebyl 😁

Drap

Někdo zřejmě přibyde, ale ty pravé to asi nepostihne. Překvapila mne informace 120 – 150 milionů. Že by se u bezpečnostní služby ani policie nenašel nikdo kdo umí počítat. Předpokládal jsem, že když se zabavuje hotovost, tak se suma sečte a učiní zápis. Takhle to vypadá že to nasypou do krabice a počítají až na konci týdne.

arygnoc

snáď áno.
až teraz sa vlastne ukazuje v pravom svetle príčina klausovej amnestie, aby bolo dosť miesta.
len nechápem, prečo ministerstvo vnútra nespraví pobočku Pankrác-Úrad vlády, Pankrác-Snemovňa, Pankrác-Parlament.