Sabisek

Myslíte , že pravá láska může být i ve 14i letech ?

Když to řeknu po pravdě.. Jednoho kluka už mám víc než ráda už přes 2 roky, myslím na něj od rána do večera. Vím že dospělí říkají,že ,,pravá láska" je spíš až v té dospělosti,ale není to divné? Už 2 roky a když ho vidím rozklepou se mi ruce..

Nejlepší odpověď
quentos

jde o to, co se rozumí tou „pravou láskou“.
Někoho „opravdu milovat“ ve 14 letech lze. Sám jsem to tehdy zažil a vzhledem k tomu, že to i dnes po více než 15 letech mám před očima, asi to „jen tak něco platonického“ nebylo. Bohužel málo lidí to v tomto věku dokáže, takže musíte počítat s tím, že Váš protějšek na něco tak hlubokého nebude připraven a nebude schopen to stejnou měrou opětovat (stejně jako to tehdy nebylo opětováno mně).

Další odpovědi
Drap

Nepřemášlej zatím o tom. Život to časem vyřeší za tebe.

iceT

Pro tuto chvíli a pro tento věk ano,ale nikoli pro budoucnost.To by platilo tak před 20 lety.Má rád i on tebe?Z toho,že se ti rozklepou ruce,když ho uvidíš,usuzuju,že on o tom snad ani neví.Ale můžu se mýlit a je to stejně vedlejší.
Jde o to,že lidé se mění, doba je strašně rychlá a lidem celkem nestačí poznat jednoho partnera,ale po čase,zejména u těch velmi mladých lásek jedna či druhá strana zatouží poznat i nové lidi,zjistit,jestli náhodou nový partner nebude o něco lepší,než ten ten současný,jestli se náhodou o něco v životě neochudili.

hanulka11

Může – záleží jak je na tom on .....dříve to bylo dost běžné .
Dneska je ten život dost jinačí.

pizlicka

platonicka laska me osobne vydrzela od pate tridy,do mych osmnacti let.pak jsem rozumem vydedukovala,ze by to nebylo dobre a vzala jsem si nekoho jineho,s kym jsem dvacet let uz.
Doplňuji:
ono totiz ve ctrnacti nevidis to,co v sedmnacti,na tom druhem.takze tve smysleni se stejne zmeni.ale take se muze stat,ze sis opravdu vybrala toho nej,a ve zralem veku se ti to potvrdi.takze bud,a nebo.