zjentek

Myslíte, že nynější prezident je sexuálně orientovaný stejně tak jako jeho předchůdce?

Odhaduji čistě „typologicky“ a to dle mluvčího kanceláře prezidenta.

Nejlepší odpověď
chachar1922

Prdlajs :))
Ale tenhle prezident mi aspoň nevadí. ;)

Zdroj: http://1url.cz/2tt7K

Další odpovědi
Rommart

Neznám sice sexuální orientaci pana prezidenta, leč jeho politická orientace je absolutně v pořádku. Více takových to otevřených politiků a nemuseli bychom se schovávat pod něčí arogantní křídla.

briketka10

Nemyslím si nic, moc ho neposlouchám a mluvčího taky ne 😁

Kryšpín

Neznám orientace, ale může mít přednost klobáska, bábovička, slivovička, nebo tenisek, lyžovačka, Danuška Bednářová, Ivetka Svobodová, Klárka Lohnická a další. President je také jenom člověk, má svoje přednosti i nedostatky to i Uljanovec husí brko / Husák /, vrchní to normalizátor a měl statisíce příznivců, kteří se vrhli také na normalizování v 70 letech, si nechal občas přivést krásné pražské dámy, které za grošáky milují vertikální polohy, poněvadž aby se vrchní vůdce moh také občas vysemenit.

Zdroj: Pamětník děda

briketka10

Přesně, ták ten mi vadil taky, jak jen
promluvil jsem se celá opupínkovala :))