zjentek

Myslíte, že novoroční projev by mohl bejt v podobným duchu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AEbksaOl­qiY

Nejlepší odpověď
Agneta

Ale obsah jeho řečí je obvykle v pořádku, je vidět, že mu to super myslí, to ano, ať je opilý nebo né :DD
Mě sice nepasuje jeho až trapný „alibismus“ (Nicholas Winton a Winston Churchill), ale ten k jeho džobu patří:D

Další odpovědi
marci1

Nemohl, současný pan prezident na Nový rok k lidem nepromlouvá.

Pepa25

Nemyslím. Na Vánoce nebude potřebovat odvést pozornost od toho, co dělal v Číně a proč letěl nazpět tryskáčem firmy, která tam pod jeho patronátem podepsala největší kšeft …

anonym

Už byste na ho měli přestat narážet..... řešilo se tu už hodněkrát nejen tu.

Doplňuji:
Myslím, že prezident si chybu uvědomil, a určitě se tím trápí. Kažému přeci ujede někdy nějaké to sprosté slovo ne? Chápu, někteří by mohli můj názor zkritizovat tím, že prezident by se měl umět ovládat. Ale prezident je také člověk......
Prvně bychom se měli zamyslet nad sebou, a až pak hledat chyby jinde.
Přeci jenom jsme si Zemana zvolili za prezidenta.

ivzez

Souhlasím s Agnetou:
Zemanovi to myslí líp než většině z nás. Ať si média, Halík,
Schwarzenberg & spol. tvrdí, co chtějí, pravdu nemají. A vědí
to – proto ta hysterická reakce, jež má překrýt, co Zeman řekl.

Schválně:
Kolik z těch, kdo Zemana soudí, ví,
o čem se v tom rozhovoru mluvilo?

  • –––––––––––––––

Pro případné rýpaly:

Nejsem Zemanova obdivovatelka ani volička.
Jen situaci sleduji s chladnou hlavou …
Je docela zajímavé, jak se kdo „chytil“…

  • ––––––––

@Hana111:

Haničko,
nešlo o chybu a pan Zeman se tím určitě netrápí. Z. věděl
(ví to vždy), co a kde říká, věděl, že to jde rovnou „do éteru“ …

  • ––––––––––––

@Nazdar Bazar:

v tom, co nazýváte „ubohou argumentací“,
vidím perfektně nastavené zrcadlo …

Drap

Určitě ne

mosoj

Až si toto přečte tak to řekne znovu !

jáára

já ho nevolil.

Emefej

Opakovat se to asi nebude, to co řekl v rádiu mělo přesný důvod a bylo to dobře načasované. Předhodil veřejnosti pár sprosťáren a nikdo už neřeší to, co natropil v Číně.

zjentek

prej trápí se ..hépry ja padam

Nazdar Bazar

Hana1111: Také záleží v jakém kontextu to použil, nemyslím si že by mu nějaké to „slůvko“ ulítlo on to myslel zcela záměrné a ještě na to uboze argumentoval tím že to používá Schwancerberg což ho neomlouv, jelikož je prezident tak jeho vulgarity nelze akceptovat. A myslím si že jeho názory jsou ještě horší než vulgarity které vyřkl. A rozhodně je to co říkáš velmi naivní. Ohromně se tím trápí :D

Nazdar Bazar

ivzez: Tímto opravdu nelze argumentovat. Kdo chce vulgárně mluviti vždy si důvod najde.

ivzez

Já konstatuji (neargumentuji)
a neargumentoval ani Zeman.
Ale asi to ne každý vidí …

zjentek

stejně je to bezpředmětný ..zeman bude na novej rok „na plech“, takže nám nic pikantního stejně neřekne a dokonce řek, že na tradici novoročního projevu prdí a důvod si taky našel. Já když se podívám na národ, tak se „jako vy“ zemanovi nedivím, ale když si pak připomenu, že ryba smrdí vždy od hlavy, tak mě z Vašeho příspěvku celkem zebe