loruen

Myslíte, že někdy skončí seriál Ulice?

Odpovědi
fcoop

„Ulici“ přeruší jen nějaký válečný konflikt,přírodní katastrofa,přílet nepřátelských ufounů a ani to není jisté.
100% skončí,až Slunce vyzáří svoji energii a začne zvětšovat svůj objem............ a to až tak,že pohltí tuto planetu.

PořádSmutná

Doufám, že ano.

klumprt

Nejpozději cca za 1,75 mld. let.

https://www.sci­encedaily.com/re­leases/2013/09/­130918211434.htm

anonym

To netuším,nikdy jsem toto neviděl.

marci1

Někdy asi skončí. Lidé v něm umírají, rodí se noví, přicházejí noví. 🙂

MartinaOL

Americký seriál Tak jde čas se vysílá už od roku 1965.

ivzez

Jistě.
Jakmile skončí TV…

dubraro

Všechno někdy skončí.

arachis

Asi ne, bude to jako ordinace- noví lidé ve stejných kulisách, je to taková domácí kulisa k večeři. A už dávno je mi jedno, kdo co s kým a proč.