bolak

Myslíte že někdy dojde ke hramodanému srážení místních uživatelů, když se tu všichni tak krásně vzájemně nesnášíme?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak se nikdy nestane

Myslím, že ani všichni nemají zájem na nějakém srazu. Já osobně bych taky asi několik málo lidí nemusel vidět. A vůbec? Neni to proti kodexu, udělat sraz ? Předem by bylo dobré udělat dotaz na Dr.Axla. On to určitě bude vědět.

Další odpovědi
Sůwa

Oficiální sraz asi ne, ale takový menší, komorní se bude konat už brzy... a proběhne v budově soudu.

Už se těším, protože tam bude 1… + pár sympaťáků a bude veselo ( jen někomu ).

quentos

Jednou, možná...

Už se o tom kdysi dávno dokoncce uvažovalo, jen se to nedotáhlo do konce…

SajmonModer

Jednou, možná...

Já bych přišel. Mě tady všichni mají rádi a já je taky :) ;) :P

briketka10

Jednou, možná...

já příjdu, už se tu o něm mluvilo a nemyslím, že se bude konat v budově soudu..
proč taky že ??
dokonce jsme si měli jít zaplavat do Aquparku a já říkala, že zajdu jedině na brouzdálko a Majkl Kole mi koupí cukrovou vatu, když mě přemluví, že zajdu na 50 bazén pamatujete na to ??

anonym

Jednou, možná...

Doplňuji:
Sraz by mohl být zajímavý, ale osobně bych se ho pravděpodobně neúčastnila. Ne kvůli samotným lidem, ale z osobních důvodů. Necítím se totiž dobře v hloučku více lidí – neznámých i známých. Ale pokud mám možnost jít s někým komu důvěřuji, tak bych šla klidně i na nějaké setkání. A již jsem byla na nějakém srazu s přítelem a v pohodě, protože jsem věděla, že alespoň s ním se budu bez ostychu bavit a zbytek už nějak dopadnul. Uf !

anonym

Jednou, možná...

Bolaku, nemám pocit, že se tady všichni vzájemně nesnášíme. Já ten pocit s Tebou nesdílím. Dokonce nemám ten pocit ani vůči Tobě. Jsi rejpal, ale co? Aspoň je tu živo. Že se tady občas ozvou protichůdné názory, to ještě není o nesnášenlivosti. No a pokud se tu objeví nějaké vzájemné napadání se a urážky, tak to pokaždé něco vypovídá – většinou o iniciátorovi takových snah.
Klidně bych na ten sraz šla. Jenže se tu o něm mluví už hezky dlouho (jsem tu teprve od února, takže netuším, jak dlouho před tím už tu probíhaly diskuse na toto téma) a nic se neděje. Proto má odpověď: JEDNOU MOŽNÁ a dodávám SNAD.
Pouze mi dělají starost ty několikanásobné identity, které tu někteří účastníci mají – za kterou z nich potom na ten sraz půjdou? Nebo půjdou za všechny? To se nechají naklonovat? Nebo si na čelo přilepí cedulku, aby bylo zřejmé, že tady jsou třeba za 4 osoby?
Víš, tohle je podle mne důvod, proč se do skutečného „srážení se“ nikdo moc nehrne. Ono by potom mohly na povrch vyplout vazby a informace, které třeba někdo má zapotřebí tajit.
Tak mne napadá, že bychom se potom na takovém sraze mohli sejít třeba jenom sami dva. To by byla bžunda,co?

salsa verde

Jednou, možná...

Jen chci dodat že ti tam chybí ještě jedna možnost: někteří už se možná sešli ale nemají potřebu se tím chlubit 🙂

pizlicka

Jednou, možná...

treba se sejdeme.ja jsem tvorecek spolecensky,a snad nikomu nevadim.me nevadi rozhodne nikdo.damiana,bri­ketka,bolak,drap,ba­rakan,ocko,qu­entos,venkovan,to jsou lidicky,co mi utkvely a rozhodne neco predavaji.urcite jsem nejmenovala vsechny,ale jak to rict,nekteri jsou vesely,jini premyslivy,ivto je tolik ruznorodosti,a kdybych vuci nekomu mela citit negativni pocity......znamena to,ze budu mit rada jen co zapadaji do me skatulky???

Lakeysha

Jednou, možná...

Já tu nemám averzi vůči všem…jen u pár lidí mi něco vadí. Ale to máš stejný jak v reálu, tak na netu…nemůže ti sednout každej. A co se srazů týče, srážejte se jak chcete, já se s lidma z internetu neseznamuju. Zásada vzniklá na základě špatných zkušeností.

muhamed

Oficiální sraz asi ne, ale takový menší, komorní se bude konat už brzy... a proběhne v budově soudu.

bolak

salsa verde: možná že jo, ale nebyl jsem tam já…tudíž o hromadném srazu nemůže být v žádném případě řeč :)

bolak

SajmonModer: to není tak docela pravda, barnajka tě třeba nemusí :) ..nějaký problém s pronominy nebo co..

bolak

ocko: ano možná by to mohla bejt legrace…

každej by dostal cedulku, kterou by si musel z povinosti nalepit na prso, většina lidí by tam měla po jedný cedulce, někdo po dvou a semtam bys narazila na osobu polepenou cedulkama od hlavy až k patě…

briketka10

já vím já vím, kdo by měl ty dvě héč :))
ale ocko by to nebyla nee..

myslím někoho jiného víš boláku koho viď žejó ??

bolak

já mluvím obecně… :)

všichni to vime o tsarabambině, ta už je profláklá, ale kam se poděla briketka1, briketka2, briketka3, briketka4, briketka5, briketka6, briketka7, briketka8 a briketka9, tak tohle tajmenství nás zná už jenom pár vyvolených…

a bylo by potřeba vzít do ruky lopaty, krumpáče a zastanovat na pár dní u vás na zahradě, aby pravda vyšla najevo..

briketka10

:O :O :O já ti dám na kožich !
Hhh ty srandisto, dělat si legraci z mý kočičky to se děláá ??
jen počkééj na srazu ty ty ty..

bolak

já nemluvil o kočce ale o tvejch předchozích nickách (přezdívkách)

ale takhle jaksto pochopila ty, je to co sem napsal vcelku i taknějak morbidně vtipný :)

briketka10

tólíík kdes je vzál :O
měla sem jen dva a už nefungujou:)

anonym

Bolaku, právě proto nevidím možnost srazu jako reálnou. O pár lidech vím, že mají druhý profil, o některých to tuším, ale nemám proč do toho vrtat. Když to tolerují admini, moje věc to není.
Ale dost lidí by určitě mělo problém s tím, že by se třeba ukázalo, že na netu fungují jako mistři světa a ve skutečnosti jsou pokrouceni nemocemi a nepřízní osudu, a že ve skutečnosti jsme malí ušlápnutí chudáčci. Výhoda anonymity by tím padla, a na to nebude mít každý člověk dost sil(někdo žaludek).
Máš ale pravdu, že někteří by nabídkou počtu profilů určitě upoutali pozornost i bez jediného slůvka.
Mimochodem – už sis požádal o tričko? Včera jsem v něm vyrazila na nákup a pokladní v Kauflandu se pořád ošívala a zdálo se, že čeká, až se jí na něco zeptám. Výborně jsem se tím bavila.

bolak

O tričkách já mám zakázáno na poradnách mluvit. Sůwa ví proč.

Dál už ti asi odepisovat nebudu, dobrý skutek už jsem dnes vykonal, nemusí se to přehánět…

Drap

Potom nám ostatním dejte vědět, jaké to bylo ve dvou .

bolak

kde bereš tu jistotu že já a ocko nejsme tatáž osoba?

anonym

Tak, o mé dvojité identitě už se tu spekulovalo spolu s klubrem, tak proč ne s bolakem? Kruciš, už toho mám dost být tu braná za puťku!

anonym

Jee , a ja myslela , ze je klubru vas syn a hlada pritel, nebo manzel.. 🙂

pritom jsem ja vy a vy jste on a oni jsou ona … nemuzeme tady brat vsechno vazne. 🙂
Ale ja bych na sraz urcite sla, vyhlasuji to zde od sameho zacatku, kdyz uz byl skoro na spadnuti.

  • iv-

anonym

Iv, žasnu nad Vaší informovaností. ☺☺☺
Ale ještě jsem tu zažila i srovnání s Dr.Axlem a tak se mi to komplikuje dál a dál. Kdoví, jestli taky nejsem barbakan a také by se mi líbilo být mosoj.
To už by v tom byl ten guláš úplně správně namíchaný.
No, každopádně zatím jenom jedna nálepka a já vůbec nevím, co s tím. Ale nezoufám si, než to předpokládané srážení se vypukne, tak nejspíš něco vymyslím. Třeba se mi spere tričko a budu chtít nové. Myslím si, že na to „přemýšlení“ budu mít času habaděj.
Taky bych ráda na sraz šla. Jen aby nějaký opravdu byl.

anonym

Ocko, to je jenom moje fantazie, nesmite me brat tak moc vazne … snad se nezlobite.
Uz jsem si tu takhle dala dohromady i 2 chlapi – manzele ..
a jste tedy ten Dr. ? 🙂 -iv-

anonym

Smůla je, že nejsem ani Ignác ☺☺☺.
Ale s jedním Dr. mám zcela vážné úmysly. Upaluju tam hned v pondělí. Zlobí mne ruka, takže můj mladý, pohledný, svižný, duchaplný, okouzlující a strašně fajn pan doktor si zase užije skuhrání staré báby. Ke vší smůle Dr.Axl skutečne nejsem. Já jsem sama o sobě už tak dost protivná, že mít tu ještě druhý nick, tak by odpovědi byly plně v mojí režii. Uznejte, že by to byla strašná nuda potom čekat, až sama sobě vymyslím a napíšu otázku a potom si na ni odpovím. A PAK SI JEŠTĚ VYMÝŠLET, JESTLI SI ZA TO DÁT PALEC, NEBO ROVNOU NOMINACI, NEBO OBOJE, NEBO SI TO JAKO NEJLEPŠÍ ODPOVĚĎ ROVNOU OBODOVAT A UZAVŘÍT.
To by byla černá můra, viďte? A ty diskuse…
Ale běda mu, jestli by potom se mnou admin nekomunikoval. To bych mu teda nedarovala. Vždyť by to v tom případě byl vlastně můj jediný partner a protihráč. A já bych mu s takovou chutí lezla na nervy a nechala ho, ať mi dává ban a pak se přihlásila jinak a jeli bychom další kolo…až by nás poslali definitivně někam a Michal Kole by nám posílal tajně rady, jak v Dobřanech úspěšně přežít, pokud tam není bazén. Iv, všechny „tajnosti“ jednou vyplavou na povrch. Nebojte, tak hned mne něco nevytočí a opravdu jsem se nezlobila.
Zlobím se na docela jinou osobu, která si myslí, že kdy s ní bezvýhradně nesouhlasím, že ji zrazuji. Není to pravda. Jen skutečný přítel říká pravdu do očí (a já se o ni bojím).

bolak

Ty příspěvky se nějak divně řaděj. To píšeš Drapovi, ocku nebo mně?

Já za sebe přiznávám, že klubru není můj syn a hlada není ani můj přítel, ani manžel.

To jenom aby bylo jasno!!!