hapiky

Myslíte, že někdo z dnešních mladých lidí ví, co bývaly povinné kontingenty?

Nejlepší odpověď
dubraro

Někdo ano. Ten, kdo se zajímá o historii. Mnoho jich nebude.

Další odpovědi
Šidlo

moja prababička ako sedliačka mala drsné – ak sliepky neniesli, musela ísť kúpiť vajíčka a tie odovzdať.....naš­ťastie krava dojila

Drap

Někteří ví, někteří ne. U každého je to jinak. Záleží na tom jaký má přehled, jaké vzdělání a jaké zájmy. Někteří lidé ani nevědí jak dlouho trvala třicetiletá válka bez ohledu na věk.