hanulka11

Myslíte, že naše letecké cestování bude zase ohroženo ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/224760-obri-islandska-sopka-je-kratce-pred-erupci-varuji-vulkanologove.html

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano

Další odpovědi
Miroslavst

Tak ať, já pojedu na pincku a nějaká sopka mi může :D:D

Terryle

Tak pokud to fakt bouchne, tak máme problém, Houstone. Možná to dost popožene vývoj ochrannejch filtrů na motory (nebo na sopky :) , odháněčů popela nebo podobnejch ulítlejch udělátek, ochrannejch materiálů na skla, laky a podobně. Přece jen si neumím představit, že by zrovna Británie a severozápad Evropy byl letecky odřízlej delší dobu… V posledních padesáti či sedmdesáti letech, co se intenzivně lítá, holt měla Evropa kliku na relativní sopečnej klid a nějak se na tenhle problémek pozapomnělo.

Nezbeda

Co v dnešní době není ohroženo??? Jistě, že bude!