slad08

Myslíte, že na tuto rozhlednu mohu s malým psem(Yorkshirem)?

Když tam mohou matky s kočárky i zdravotně postižení? (Rozhledna v Bavorském lese)
foto: http://www.go­ogle.cz/imgres?q=ba­vorsk%C3%BD+les­+rozhledna&um=1&hl=c­s&sa=N&biw=1366&bih=653&­tbm=isch&tbnid=-I6XZfmjSTXefM:&im­grefurl=http://www­.ingema.net/in2001/­clanek.php%3Fid%3D­1263&docid=3Uw­xxDdFcEiqhM&w=350&h=4­66&ei=aglaTp6pA­YSj4gS2qvCsBQ&­zoom=1&iact=hc&vpx=432­&vpy=242&dur=1191&hov­h=259&hovw=194&tx=122­&ty=130&page=1&tbnh=16­4&tbnw=151&star­t=0&ndsp=16&ved=1t:429,r­:6,s:0
Doplňuji:
Q:děkuji za vaši odpověď, já ovšem myslel jestli mě tam s ním pustí na tu rozhlednu.

Nejlepší odpověď
beer

Vyjímám ze tvého odkazu – až dole, pod zelenou mapkou:

„Psům je vstup na stezku zakázán, připraveny jsou pro ně ale speciální přístřešky u návštěvnického centra.“
K té rozhledně se právě po té stezce přichází.

Chtělo to jen přečíst celé, se musím pochválit aspoň sám.. )))

Další odpovědi
Q

Zdravím, nejlepší by bylo říci, zda je to zvířátko zvyklé chodit a odkud s ním na tu rozhlednu zamíříte… Takový výlet třeba z Krkonoš až na místo by nemusel ve zdraví přežít. Jinak se určitě jako společník rád projde a pokud nemá problémy s klouby, tak vyleze až na rozhlednu.. Přeji krásný výlet!

tom004

Nevidím jediný důvod,proč ne.A,jestli to bude na malého čtvernožce moc,tak ho budeš muset poponést. 🙂

Syd

No nechci malovat čerta na zeď a kazit výlet, ale řekla bych že spíš ne ☹ Kdyžtak byste ho musel pronýst kolem kasy pod bundou. Možná to neni nejlepší nápad už kvůli tomu, že tam neni u podlahy zábradlí…

hanny 2

To záleží na tom,jaké tam mají pro vstup podmínky.Možná když ho budete mít v tašce a bude mít náhubek,tak ano.