Zvědavý

Myslíte že na světa existují lidé jako postava Dr. House?

lidé geniální ale zároveň sebestřední a mizantropičtí
Doplňuji:
quentos: všiml jsem si u něj asi tak jedné max. dvou dobrých vlastností a vlastně ani nedokážu říct co to je.

Nejlepší odpověď
led

Ano a práve preto je herec Hugh Laurie v postave Dr.House tak presvedčivý. Nie sú to len lekári, ale mnohí špičkoví odborníci v rôznych odboroch. Sú to prevažne ľudia, ktorí svoju profesiu nevykonávajú len za peniaze, ale ňou priamo žijú.
Doplňuji:
Pod vonkajším neprestreľným obalom drsnosti, akoby nezáujmu o potreby iných, sa skrýva veľmi citlivá duša.
U mnohých ľudí je to práve naopak
Zdanie veľakrát klame.

Další odpovědi
quentos

Určitě. Lidé jsou různí a neexistuje nikdo s pouze kladnými / pouze zápornými vlastnostmi. Právě z tohoto pohledu je dr. House vykreslen velmi reálně.