Myslíte že můžu mít lyžařské brýle,když mám dioptrické brýle??

Chci se zeptat jestli můžu mít lyžařské brýle,když mám dioptrické brýle..jestli mi brýle nebudou vadit.. díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano, ve sportovních prodejnách se dají koupit i speciální lyžařské brýle, pod kterými můžete mít normálně svoje dioptrické brýle...vlastní zkušenost :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Chci reagovat na odpověď RQLMa - kontaktní čočky nejsou tak bezproblémové řešení,jak by se mohlo zdát!Kont.čočka vám může přimrznout k rohovce - vím to od zdrav sestry,která pracovala 25let na očním oper.séle,takže se musí pak operativně odstranit!
Doplňuji:
oprava - sále

Bronzový

Z osobní zkušenosti můžu říct, ež se to dá skloubit, když jsou dioptrické brýle dostatečně malé. Rozhodně lepší a bezproblémové jsou ale kontaktní čočky.

Pokročilý

Můžeš, ale musíš si najít takové, které ti "sednou". Chce to vyzkoušet, aby se pod lyžařské brýle vlezly ty dioptrické. Prakticky je to ale špatné řešení, protože při lyžování se mlží oboje brýle, tudíž člověk nevidí vůbec nic. Když si nechá lyžařské, nevidí nerovnosti ve sněhu, když dioptrické, má je pořád zasněžené a fučí mu do očí. A pokud má uživatelka [hanny 2] pravdu, tak řešení prakticky neexistuje :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.