Avatar uživatele
Trdllo

Myslíte že můžu mít lyžařské brýle,když mám dioptrické brýle??

Chci se zeptat jestli můžu mít lyžařské brýle,když mám dioptrické brýle..jestli mi brýle nebudou vadit.. díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Makina

Ano, ve sportovních prodejnách se dají koupit i speciální lyžařské brýle, pod kterými můžete mít normálně svoje dioptrické brýle…vlastní zkušenost 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Chci reagovat na odpověď RQLMa – kontaktní čočky nejsou tak bezproblémové řešení,jak by se mohlo zdát!Kont.čočka vám může přimrznout k rohovce – vím to od zdrav sestry,která pracovala 25let na očním oper.séle,takže se musí pak operativně odstranit!
Doplňuji:
oprava – sále

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RQLM

Z osobní zkušenosti můžu říct, ež se to dá skloubit, když jsou dioptrické brýle dostatečně malé. Rozhodně lepší a bezproblémové jsou ale kontaktní čočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SeptikB

Můžeš, ale musíš si najít takové, které ti „sednou“. Chce to vyzkoušet, aby se pod lyžařské brýle vlezly ty dioptrické. Prakticky je to ale špatné řešení, protože při lyžování se mlží oboje brýle, tudíž člověk nevidí vůbec nic. Když si nechá lyžařské, nevidí nerovnosti ve sněhu, když dioptrické, má je pořád zasněžené a fučí mu do očí. A pokud má uživatelka [hanny 2] pravdu, tak řešení prakticky neexistuje ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek